Lasteaia evakuatsiooni ja tulekahju korral tegutsemise õppus

Päästeamet tuletab meelde: Lasteaedades on evakuatsiooniõppus kohustuslik vähemalt 1 kord aastas!

Soetades selle koolituspaketi, korraldame teile teie lasteaia personaalse evakuatsiooniõppuse. Pakkumine sisaldab:
– õppuse planeerimine ja legendi koostamine;
– teooriakoolituse ettevalmistamine ja läbiviimine;
– praktiline evakuatsiooniharjutus;
– õppuse fotodega kokkuvõtte koostamine.

Koolituse tellides valmistame teile ette teile sobivas vormis (e-õpe või kontaktõpe) teooriakoolituse. Peale teooriakoolitust viime läbi teie lasteaias praktilise evakuatsiooniõppuse mille järel koostame õppuse kokkuvõtte.

1
Sissejuhatus
2
Tulekustuti kasutamine
3
Tulekustutusteki kasutamine
4
Õpetaja tegevus häirekellade rakendumisel (enne evakuatsioonikorraldust)

Õpetaja tegevuse kirjeldus automaatse tulekahjusignalisatsiooni süsteemi häire rakendumisel enne evakuatsioonikorralduse saamist.

5
Töötajate ja teiste hoones viibivate isikute tegevus häirekellade rakendumisel (enne evakuatsioonikorraldust):

Hoones olevate töötajate tegevuse kirjeldus automaatse tulekahjusignalisatsiooni süsteemi häire rakendumisel.

6
Lasteaia koolituse teadmiste kontroll

Be the first to add a review.

Please, login to leave a review
Telli koolitus
Registreerunud: 0 õpilast