• +372 60 85 310
  • Laki 15, Tallinn, 12915
  • 24/7

Parimad tuleohutuse koolitused!

 

Miks just EOKK?

Oleme juhtiv tuleohutuskoolituste pakkuja, kes pakub terviklikke ja innovatiivseid lahendusi. Meie koolituskeskus on pühendunud nii riigiasutuste, kui era ettevõtete varustamisele teadmiste ja oskustega, mis on vajalikud tuleohtude ennetamiseks, tagajärgede leevendamiseks ja tõhusaks reageerimiseks tulekahju korral.

EOKK OÜ-s mõistame tuleohutusalaste teadmiste tähtsust tänapäeva kiire tempo maailmas. Meie kasutajasõbraliku ja interaktiivse e-õppeplatvormi kaudu pakume mugavat ja paindlikku võimalust kvaliteetse tuleohutuskoolituse omandamiseks kõikjalt ja igal ajal. Meie kursused on alati kliendipõhine ning koostatud tellija tuleohutusalaseid iseärasusi ja soove silmas pidades.

Oleme uhked meie kogenud tuleohutuse ekspertide ja spetsialistide meeskonna üle. Meie kursused hõlmavad laias valikus teemasid, sealhulgas tulekahju ennetamine, tuleohutuse haldamine ettevõttes, tulekustuti kasutamine, hädaolukorra evakuatsiooniprotseduurid, tuleohtude hindamine jpm. Kasutame kaasahaaravaid multimeediumisisu, realistlikke simulatsioone ja interaktiivseid küsimusi, et tagada kaasahaarav ja efektiivne õpikogemus.

Olenemata sellest, kas soovid ühte ettevõtte tuleohutuse eest vastutavat isikut koolitada või korraldada kohustuslik evakuatsiooni ja tulekahju korral tegutsemise õppus sadade töötajatega ettevõttele, siis on EOKK OÜ e-koolituskeskus on selleks just sobiv koht. 

Meie koolitused on kliendipõhised ning samas vastavad kõigile Päästeameti nõuetele. 

Kui vajad koolitust, siis kirjuta kindlasti koolitus@eokk.ee

shape
0 +
Õpilased registreerunud
0 +
Sertifitseeritud inimesed
0 +
Ülemaailmsed õpetajad

Professional Certificate Courses (Online)

Skills

  • Internetis sertifikaate saab hankida paljudes erivaldkondades.
  • Veebipõhiseid diplomeid antakse ühe kuni kaheaastase LMS-iga õppimise eest.
  • Online-assotsieerunud kraadid võtavad siis tavaliselt umbes kaks aastat.
  • Internetipõhised ettevalmistusaasta programmid on õpilastele võimalus.
  • Veebipõhised suvekursused on suurepärane viis kvalifikatsiooni omandamiseks.

Certifications

 

Google'i sertifikaat

Microsofti sertifikaat

Apple'i sertifikaat